Історія одного верблюда. Я зустрів Агнця

Історія одного верблюда. Я зустрів Агнця

  • 105 грн.

"Я зустрів Агнця" - оповідь про Пасху, хрест голгофський. Ісус названий Агнцем Божим. Що це означає для тебе й мене?

Зейвір познайомився з маленьким Царем Ісусом під час свого першого пошуку Месії. Як він мріяв зустрітися з Ним знову! Цього разу він ледь міг дочекатися, коли вони відправляться в дорогу!

Під час другого пошуку Зейвір знайомиться з Міріам біля криниці Якова. Дівчинка показує йому своє ягня. Вона також поділилася своїм смутком: "Мій батько вибрав його бути нашим пасхальним агнцем". Коли Міріам попросили показати дорогу до палацу, у неї з"явилася "можливість" урятувати свого улюбленця!

У Єрусалимі їхні пошуки Царя Ісуса продовжилися. Про що вони довідалися? Ви дізнаєтеся від Зейвіра, коли він почне відкривати для себе всю таємницю Пасхи.

"Історія одного верблюда" є трилогією. Читайте всі три історії: "У пошуках Месії", "Я зустрів Агнця", " Дім мого Батька".

Автор переплітає історичні та наукові факти з біблійними істинами, а у нижній частині сторінки, під розповіддю верблюда, ставить запитання кожному з нас: " Хто такий Ісус Христос? Що ми виберемо: вклонитися Йому чи ні?"

Художниця Крісті Делаг вдихнула життя із авторські ескізи. У своїх малюнках вона вміло передає зміст кожної сцени. Ми сподіваємося, ці історії передадуть християнську спадщину нашим дітям та світові.

Нехай Бог благословить усіх, кого торкнуться ці історії.

Автор – Сенді Хенсон

Год издания: 2015
ISBN: 978-617-698-057-5
Формат: 205x290 мм
Обложка: мягк. цв
Кол-во стр.: 64

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук