Хто ходить по хмарах?

Хто ходить по хмарах?

  • 225 грн.
  • 190 грн.

  • Без ПДВ: 190 грн.
  • Модель:

Книга "Хто ходить по хмарах?" - це Боже Слово, як його записав Лука в Євангелії. Слово "Євангеліє" в перекладі з грецької мови означає "добра новина".

Доброю новиною цієї книги є те, що Ісус - Друг усіх людей на світі і що Божа любов до людей є безмежною.

Лука, автор цієї книги, був лікарем. Кажуть, що священики бачать у людях найкраще, прокурори - найгірше, а лікарі бачать людей такими, якими вони є насправді. Лука приділяє особливу увагу дітям і жінкам, хворим і бідним, грішникам і зневаженим. Він також не оминає увагою заможних і знатних, благородних і праведних. Свою книгу Лука писав для людей, схожих на кожного з нас.

Книга, яку ви тримаєте в руках, - це переклад Євангелія від Луки з давньогрецької мови сучасною українською мовою, що містить у собі повний євангельський текст оригіналу. Цей переклад легко читати, він доступний для розуміння, тому й вирішили видати його для дітей.

Цю книгу діти можуть читати самостійно. Пояснення, запитання, завдання і поради допоможуть їм краще зрозуміти євангельський текст. Звичайно, у дітей може виникнути безліч запитань стосовно того, що вони прочитають. Завдання дорослих - допомогти дітям знайти відповіді на їхні запитання. Тому найкраще, коли дитина читатиме цю книгу разом із дорослим.

Год издания: 2013
ISBN: 978-617-677-029-9
Формат: 195x270 мм
Обложка: тверда кол.
Кол-во стр.: 160

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук