Де Бог, коли боляче?

Де Бог, коли боляче?

  • 145 грн.

  • Без ПДВ: 145 грн.
  • Модель:

ЯКЩО Є ЛЮБЛЯЧИЙ БОГ, ТОДІ ЧОМУ…?

Ви не раз чули це запитання, і, можливо, задавали його самі.

Як би ви його не закінчили, в його основі лежить проблема болю.

Невже це Бог посилає страждання? Невже Він розпоряджається нещасним дитинством, керує катастрофами реактивних літаків, закручує торнадо? Чи може, він просто заводить рушійну пружину світу і тепер сидить собі й здаля спостерігає?

В цій книзі, яка завоювала "Золоту Медаль" публіцистики, Філіп Янсі показує Бога, Який аж ніяк не примхливий і не байдужий.

Використовуючи приклади з Біблії і з власного досвіду, Янсі розглядає біль - фізичний, емоційний і духовний - і допомагає нам зрозуміти, чому ми страждаємо. Книга "Де Бог, коли боляче?" промовляє до тих, для кого життя інколи просто не має сенсу. Вона також допоможе оснастити тих, хто хоче достукатися до людини, якій боляче, і але просто не знає, що сказати.

В книзі досліджуються такі аспекти болю, які ніколи не зустрічаються в інших книгах на цю тему. Філіп Янсі розглядає біль з двох точок зору. "Під мікроскопом", як зазначає сам автор, він досліджує фізичний біль, приходячи до висновку "Вдячний Богу за біль!" Чому саме до такого, читач дізнається, прочитавши вже перші інтригуючи розділи книги. Янсі також розмежовує такі поняття, як біль і страждання, розглядаючи їх у більш ширшому ракурсі і скеровуючи читачів дивитися на біль і страждання не з погляду у минуле "Чому?", а з погляду у майбутнє "Для чого?".

Автор – Філіп Янсі

Год издания: 2009
ISBN: 978-966-2121-07-0
Формат: 140x215 мм
Обложка: мягк. цв.
Кол-во стр.: 296

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук