Зіронька

Зіронька

  • 0 грн.

  • Без ПДВ: 0 грн.
  • Модель:

На книгу "Друг дітей" в редакцію надійшло багато чудових відгуків від читачів з проханням продовжити випуск матеріалів для дітей аналогічної тематики.

Водночас стало відомо, що оповідання усіх книг "Детский друг" підібрала, підготувала, упорядкувала і видала вперше в часи репресій сестра в Господі Шиманська Неля Леонардівна ще до 1971 року, за що перебувала в ув′язненні з 1971 по 1974 роки. Пізніше реабілітована.

Ворог душ людських завжди повставав проти виховання дітей і молоді в Дусі Христовому: "Не будь переможений злом, а перемагай зло добром" (Рим.12:21). Йому не до вподоби все те, що формує в дитячих серцях доброту, милосердя, співчуття, взаємопідтримку, любов до Бога і до людей. А такими є більшість оповідань з "Детского друга". Чи ж не тому земний шлях сестри в Господі Нелі Леонардівни, як і багатьох інших щирих Його дітей, теж не був "усіяний квітами". Вона вже у вічності.

Дяка Богу за простих, скромних, маловідомих але відданих Господу братів та сестер, працівників на ниві Його, через яких протягом віків, наперекір всім силам зла, Христос звершував і звершує Свою велику і святу працю на землі.

В збірку "Зіронька" ввійшла частина оповідань із рукописного видання другого і третього томів книги "Детский друг".

Год издания: 2003
ISBN: 
Формат: 145x200 мм
Обложка: мягк., лам.
Кол-во стр.: 204

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук