FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Тоні Ентоні і Анжела Літтл

У 2003-му році Тоні Ентоні при підтримці групи однодумців заснував «Аванті Міністріс Лімітед». «Аванті» – це італійське слово, що означає «йти», а назва організації запозичена з Великого Доручення Ісуса. Завдання «Аванті» – співпрацювати з місцевими церквами, допомагаючи їм доносити добру звістку Ісуса Христа в громади.

Тоні продовжує підтримувати багатьох друзів по Буллінгдонській в’язниці (включаючи й декого з тих, про кого йдеться в книжці, і хто вже відсидів свій термін), а також тих, хто перебуває в інших в’язницях Об’єднаного Королівства. Тоні й Сара досі живуть в Ессексі зі своїми двома синами Етаном та Джейкобом.

Анжела Літтл є вільним письменником. Вона – колишній редактор журналу «Прем’єр», співпрацювала з видавництвами «Аутентік Медіа», а також із «Ходдер енд Стоугтон». Зараз вона живе в Нортгемптонширі з чоловіком Філом та маленьким сином Семюелем.

Прослушать интервью для радио "Эммануил"

В ноябре 2008 года Тони Энтони посетил Украину и дал интервью радио "Эммануил", в котором он рассказал о своей жизни и о служении. Если Вам не удалось прослушать запись с сайта, то можете скачать mp3-файл здесь.


Copyright © Издательство «ЕЗДРА», 2008-09